Gerrit Blokhuis - Aquarel van Gerrit Blokhuis: Manneke - Verkocht

  • Gerrit Blokhuis (1906)
Type kunstwerkSchilderij
In opdracht geveild:

Aquarel van Gerrit Blokhuis, mooi ingelijst, kan direct aan de muur.
Niet gesigneerd, maar deze kunstenaar werkte graag anoniem. Achterop de lijst is informatie en beschrijving van de kunstenaar te vinden.

Titel: Manneke
Jaartal: +- 1970
Afmetingen lijst: 31cm x 42cm
Afmetingen litho: 15cm x 19cm
Gesigneerd: Nee,

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Het werk kan tevens worden bezorgd door een koerier.  Bezorgkosten zijn 35 euro voor Nederland muv Zeeuws Vlaanderen/De eilanden.

Garantie:

Informatie:
Ingelijst: Ja

Gerrit Blokhuis (1906)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52205 verkochte items

Starttijd10-11-2010 om 14:00
Eindtijd24-11-2010 om 14:00
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken