In opdracht geveild:
Aquarel van Gerrit Blokhuis, mooi ingelijst, kan direct aan de muur.
Niet gesigneerd, maar deze kunstenaar werkte graag anoniem. Achterop de lijst is informatie en beschrijving van de kunstenaar te vinden.
Titel: Manneke
Jaartal: +- 1970
Afmetingen lijst: 31cm x 42cm
Afmetingen litho: 15cm x 19cm
Gesigneerd: Nee,
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Het werk kan tevens worden bezorgd door een koerier. Bezorgkosten zijn 35 euro voor Nederland muv Zeeuws Vlaanderen/De eilanden.
Garantie:
Informatie:
Ingelijst: Ja