Hans Schraven - Aquarel - Verkocht

Hans Schraven - Aquarel kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Hans Schraven - Aquarel kopen? Bied vanaf 40!Hans Schraven - Aquarel kopen? Bied vanaf 40!Hans Schraven - Aquarel kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1184 verkochte items
Alle items van deze verkoper (78)
  • Hans Schraven (1956)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1988
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aqaurel van Hans Schraven, verso gesigneerd in potlood.Verzending tussen twee platen, 8,50, aangetekend 10,15

Hans Schraven (1956)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1184 verkochte items
60 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:17-02-2019 om 08:56
Eindtijd:01-03-2019 om 20:16
Simax
01 mrt. / 19:55
€ 40