Aquarel – Balletvoorstelling “Les deux Pigeons” – Gesigneerd – 1961 - Verkocht

Aquarel – Balletvoorstelling  “Les deux Pigeons” – Gesigneerd – 1961 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 51,00

Aquarel – Balletvoorstelling  “Les deux Pigeons” – Gesigneerd – 1961 kopen? Bied vanaf 1!Aquarel – Balletvoorstelling  “Les deux Pigeons” – Gesigneerd – 1961 kopen? Bied vanaf 1!Aquarel – Balletvoorstelling  “Les deux Pigeons” – Gesigneerd – 1961 kopen? Bied vanaf 1!Aquarel – Balletvoorstelling  “Les deux Pigeons” – Gesigneerd – 1961 kopen? Bied vanaf 1!Aquarel – Balletvoorstelling  “Les deux Pigeons” – Gesigneerd – 1961 kopen? Bied vanaf 1!Aquarel – Balletvoorstelling  “Les deux Pigeons” – Gesigneerd – 1961 kopen? Bied vanaf 1!Aquarel – Balletvoorstelling  “Les deux Pigeons” – Gesigneerd – 1961 kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2851 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Een bijzondere aquarel, gemaakt n.a.v. de première van de balletvoorstelling “Les deux Pigeons” op 14 februari 1961, met als dansers Christopher Gable en Lynn Seymour. De aquarel  is een voorstelling van de laatste scène uit dit ballet.

De aquarel is gesigneerd met de initialen “K. M.”. Helaas hebben wij geen verder informatie over de kunstenaar.

Op de aquarel staan de namen van de 2 balletdansers geschreven en de titel van het ballet.

De aquarel is niet ingelijst en verdient een mooi passe-partout en een bijpassende lijst.

Afmetingen: Blad, 38 x 56 cm. Beeld, 33 x 49 cm.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
Conditie:  De aquarel is in goede staat. Het papier heeft aan de randen (buiten het beeld) tape-resten.

Zie ook de foto’s.

Les deux Pigeons is een ballet, gebaseerd op een  fabel van de Franse schrijver La Fontaine, op muziek van André Messager. De eerste uitvoering was in de Parijse Opera in 1886 en was een korte versie. Frederick Ashton creeërde een nieuwe, langere versie, waarvan de premiëre was op 14 februari 1961 in The Royal Opera House in Londen, met in de hoofdrollen Lynn Seymour en Christopher Gable.

Titel: “Les deux Pigeons”.

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Tekening/aquarel op papier.

Jaartal: 1961.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Rechtsonder:  “K.M.”.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-De aquarel kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De aquarel kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: Vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA).

Naar België, Frankrijk en Duitsland: 15,00 euro (bij verzending via Postnl).

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2851 verkochte items
Dit item is verkocht voor 51,00
Starttijd:08-05-2015 om 21:13
Eindtijd:22-05-2015 om 21:13
Biedingen (15)
SophieEvelyn
22 mei / 20:28
€ 51
swillie
22 mei / 20:28
€ 50
swillie
22 mei / 20:27
€ 40
SophieEvelyn
22 mei / 20:27
€ 35
swillie
22 mei / 20:26
€ 30
SophieEvelyn
22 mei / 20:26
€ 25
swillie
22 mei / 12:27
€ 17
dvveen
22 mei / 12:27
€ 15
swillie
22 mei / 12:27
€ 13
dvveen
22 mei / 12:27
€ 11
swillie
22 mei / 12:26
€ 9
dvveen
22 mei / 12:26
€ 7
swillie
21 mei / 20:44
€ 5
SophieEvelyn
19 mei / 12:08
€ 3
johjoh367
10 mei / 10:06
€ 1