Araun Gordijn - Dienstregeling Ronchamp / Goverwelle, olieverf op doek (zeer groot!) - Verkocht

Araun Gordijn - Dienstregeling Ronchamp / Goverwelle, olieverf op doek (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 217,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Araun Gordijn - Dienstregeling Ronchamp / Goverwelle, olieverf op doek (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 1!Araun Gordijn - Dienstregeling Ronchamp / Goverwelle, olieverf op doek (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 1!Araun Gordijn - Dienstregeling Ronchamp / Goverwelle, olieverf op doek (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 1!Araun Gordijn - Dienstregeling Ronchamp / Goverwelle, olieverf op doek (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 1!Araun Gordijn - Dienstregeling Ronchamp / Goverwelle, olieverf op doek (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 1!Araun Gordijn - Dienstregeling Ronchamp / Goverwelle, olieverf op doek (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 1!Araun Gordijn - Dienstregeling Ronchamp / Goverwelle, olieverf op doek (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 1!Araun Gordijn - Dienstregeling Ronchamp / Goverwelle, olieverf op doek (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 1!Araun Gordijn - Dienstregeling Ronchamp / Goverwelle, olieverf op doek (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 1!Araun Gordijn - Dienstregeling Ronchamp / Goverwelle, olieverf op doek (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Rosser
FA. (160)

2882 verkochte items
Alle items van deze verkoper (250)
  • Araun Gordijn (1947)
OnderwerpArchitectuur
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen120 cm x 170 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

In prijs verlaagd van 695 euro naar bieden vanaf 1 euro!

Zeer groot werk van Araun Gordijn.  Olieverf op doek, in verso gesigneerd en getiteld.  Op de achterzijde ook nog een sticker met de oorspronkelijke prijs (8500 keiharde florijnen).  Door de prijsstelling in zowel guldens als euro’s is het werk te dateren rond de eerste jaren van dit millennium.  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 170cm x 120cm

Station Goverwelle is gesitueerd in Gouda, het gebouw in Ronchamp (Frankrijk) is een wereldberoemd ontwerp (Chapelle Notre Dame du Haut) van de Zwitsers-Franse architect Le Corbusier.

Araun Gordijn (1947)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (160)

2882 verkochte items
170 cm
120 cm
Dit item is verkocht voor 217,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-04-2020 om 00:00
Eindtijd:20-04-2020 om 19:00
Biedingen (22)
marjoleinvanpoppel
20 apr. / 18:50
€ 189
malachiet
20 apr. / 18:48
€ 179
eFGe
20 apr. / 18:48
€ 175
eFGe
20 apr. / 18:46
€ 160
malachiet
20 apr. / 18:46
€ 150
eFGe
20 apr. / 13:32
€ 95
lignum
20 apr. / 13:32
€ 85
eFGe
20 apr. / 10:41
€ 70
alainoktober8
19 apr. / 21:15
€ 60
lignum
18 apr. / 15:00
€ 50
MeMeMe
18 apr. / 15:00
€ 45
lignum
18 apr. / 15:00
€ 40
MeMeMe
18 apr. / 15:00
€ 35
lignum
18 apr. / 09:04
€ 30
alainoktober8
09 apr. / 14:42
€ 25
duif
09 apr. / 14:41
€ 20
alainoktober8
09 apr. / 14:41
€ 20
duif
09 apr. / 00:18
€ 15
Jenstvrn
09 apr. / 00:18
€ 10
duif
09 apr. / 00:17
€ 5
Jenstvrn
09 apr. / 00:17
€ 3
duif
06 apr. / 00:25
€ 1