950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooi ingelijste litho van de hand van Ardi brouwer, in een hele kleine oplage van slechts 15 stuks.
Lijst is er destijds door Monart in Den Bosch omheen gezet, helaas zitten er de nodige kleine beschadigingen aan de randen. Al met al is de lijst nog in redelijke conditie.
Afmeting van de lijst is 87 x 75cm.
Afmeting van het werk is 56 x 44cm.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woudrichem, Nederland |
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 30-12-2017 om 16:21 |
Eindtijd | 10-1-2018 om 21:21 |