Ardi Brouwer - zonder titel

Ardi Brouwer - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Ardi Brouwer - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Ardi Brouwer - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1042)
  • Ardi Brouwer (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekLitho
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11 exemplaren
Fraaie litho van Adri Brouwer.
Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.
Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Ardi Brouwer (1960)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
76 cm
56 cm
Starttijd:26-03-2022 om 09:42
Eindtijd:05-04-2022 om 22:41
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland