Fraaie ets van de kunstenaar van Arend Hendriks. Gemaakt van het Koninklijk paleis Huis ten Bosch in Den Haag.
Handgesigneerd Rechtsonder
De lijst is rechtsonder beschadigd, fineer is eraf. Passepartout heeft linksonder een vochtplek En de ets zelf heeft een paar lichte vouwtjes in het papier.
De ets zit in zijn originele lijst.
Omdat er glas in zit, heeft ophalen echt de voorkeur. Maar verzenden is mogelijk.
Redelijk
Er zitten kleine vouwtjes in het papier.
Lijst is rechtsonder beschadigd, fineer is eraf.
Passe partout heeft linksonder een vochtvlek.
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00