Arie Berkulin, AB.6, zeefdruk; 22/55 - Verkocht

Arie Berkulin, AB.6, zeefdruk; 22/55 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Arie Berkulin, AB.6, zeefdruk; 22/55 kopen? Bied vanaf 35!Arie Berkulin, AB.6, zeefdruk; 22/55 kopen? Bied vanaf 35!Arie Berkulin, AB.6, zeefdruk; 22/55 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (82)

1972 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1105)
  • Arie Berkulin (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Beeldhouwer en tekenaar Arie Berkulin maakt zeer sporadisch grafiek. Deze zeefdruk AB.6 is vervaardigd in een kleine oplagen van 55 exemplaren, dit is nummer 22. Papiermaat is 65 x 50 cm. Na aankoop kan het werk worden opgehaald in onze galerie of worden opgestuurd in een stevige kartonnen verpakking. U vindt bij ons in de galerie ook nog aquarellen van deze kunstenaar.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:12-02-2017 om 16:24
Eindtijd:19-02-2017 om 20:24
TonyB
12 feb. / 20:46
€ 35