Arie Berkulin - IJzeren wandsculptuur (unicaat) - 'H.C. Andersen in Zeeland'

Arie Berkulin - IJzeren wandsculptuur (unicaat) - 'H.C. Andersen in Zeeland' kopen? Bied vanaf 795!
Arie Berkulin - IJzeren wandsculptuur (unicaat) - 'H.C. Andersen in Zeeland' kopen? Bied vanaf 795!Arie Berkulin - IJzeren wandsculptuur (unicaat) - 'H.C. Andersen in Zeeland' kopen? Bied vanaf 795!Arie Berkulin - IJzeren wandsculptuur (unicaat) - 'H.C. Andersen in Zeeland' kopen? Bied vanaf 795!Arie Berkulin - IJzeren wandsculptuur (unicaat) - 'H.C. Andersen in Zeeland' kopen? Bied vanaf 795!Arie Berkulin - IJzeren wandsculptuur (unicaat) - 'H.C. Andersen in Zeeland' kopen? Bied vanaf 795!Arie Berkulin - IJzeren wandsculptuur (unicaat) - 'H.C. Andersen in Zeeland' kopen? Bied vanaf 795!
  • Arie Berkulin (1939)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 2005
Techniek IJzer
Afmetingen 55 x 61 x 0.3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd

IJzeren wandsculptuur van Arie Berkulin uit 2005

Het betreft hier een unicaat (geen oplage)!!

Het werk bestaat uit 2 delen.

Het werk is aan de achterzijde gemonogrammeerd en gedateerd: AB 5 (dit staat voor Arie Berkulin 2005), zie foto 6!

Prachtige patina!
Kan zowel binnen als buiten opgehangen worden.

Het kunstwerk is in goede staat!
Binnen Nederland Gratis verzending

Arie Berkulin (1939)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Laszlo
86 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
61
55
0.3