Eugène Brands - (Grote) tekening met objecten
Wolf Erdmann Oblonskij - Handgesigneerde offsetlithografie: Zeskantige moer
Jan Schaeffer - Terras in Middelburg
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenhoutsnede, potlood gesigneerd rechtsonder. Kleurenhanddruk linksonder.
Beeldmaat 16 x 11 cm. Lijstmaat 31,8 x 24,1 cm.
Arie Zonneveld is geboren te Amsterdam in 1905 en overleden te Den Haag in 1941.
Starttijd | 21-12-2015 om 17:08 |
Eindtijd | 28-12-2015 om 20:18 |