Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zelden geziene kleurenhoutsnede door Arie Zonneveld.
Voorstelling van een korenberk in landschap.
Gelijst, beeldmaat 16x11,5, lijstmaat 30x24
Let wel, beschadiging in papier (zie foto's), reparabel.
Gesigneerd r.o. 'Arie Zonneveld', l.o. annotatie 'kleurhanddruk'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 23-3-2014 om 16:02 |
Eindtijd | 30-3-2014 om 17:02 |