Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie ets door Arie Zonneveld.
Voorstelling van zeedennen in het duinbos.
Gelijst (authentiek), beeldmaat 25x18, lijstmaat 42x32
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'AZonneveld' en '28'
Getiteld en genummerd l.o. 'Zeedennen' en '20/100'
Volledig gegagarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 21-11-2013 om 16:01 |
Eindtijd | 28-11-2013 om 16:01 |