Arie Zuidersma: linosnede op papier

Arie Zuidersma: linosnede op papier kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Arie Zuidersma: linosnede op papier kopen? Bied vanaf 150!Arie Zuidersma: linosnede op papier kopen? Bied vanaf 150!Arie Zuidersma: linosnede op papier kopen? Bied vanaf 150!Arie Zuidersma: linosnede op papier kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  drenthea

5 verkochte items
  • Arie Zuidersma (1925-2014)
GesigneerdHandgesigneerd

Voluit gesigneerde, ingelijste linosnede uit 1957 van Arie Zuidersma; "Suikerfabriek Groningen"

Afmetingen lino: hoogte 30 cm, breedte 40 cm.

Afmetingen inclusief lijst: hoogte 45 cm, breedte 52 cm.

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:10-03-2018 om 22:13
Eindtijd:17-03-2018 om 22:13

Biedingen (1):

eddd
15 mrt. / 07:31
€ 150