Arien Winkel - Concert - Verkocht

Arien Winkel - Concert kopen? Bied vanaf 1!
  • Arien Winkel (1944)
TypeTekening / Aquarel

Mooi werk van de Enkhuizer kunstenaar Arien Winkel.

Arien gebruikt pastel, spuitbus en acryl door elkaar. Arien werkt wel op doek als op papier. Dit schitterende kunstwerk is gemaakt op dik 200 grams papier.

De afmeting van het werk is circa 65 x 50 cm en handgesigneerd op voorzijde

Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:05-10-2014 om 21:40
Eindtijd:19-10-2014 om 21:40
Biedingen (5)
francisrobert
19 okt. / 21:25
€ 7
Haagskunsthuis
18 okt. / 14:32
€ 5
lvansteen
18 okt. / 14:32
€ 5
Haagskunsthuis
16 okt. / 08:41
€ 3
lvansteen
06 okt. / 09:16
€ 1