Arien Winkel - Harpiste

Arien Winkel - Harpiste kopen? Bied vanaf 50!

Arien Winkel - Harpiste

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (20)

1164 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Arien Winkel (1944)
TypeTekening / Aquarel

Mooi werk van de Enkhuizer kunstenaar Arien Winkel.

Arien gebruikt pastel, spuitbus en acryl door elkaar. Arien werkt wel op doek als op papier. Dit schitterende kunstwerk is gemaakt op dik 200 grams papier.

De afmeting van het werk is circa 65 x 50 cm en handgesigneerd op voorzijde

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:01-12-2014 om 20:36
Eindtijd:15-12-2014 om 20:36

Biedingen (1):

hilde1964
11 dec. / 22:17
€ 50