Arien Winkel - Menu Barcelona - Origineel werk op papier - Verkocht

Arien Winkel - Menu Barcelona - Origineel werk op papier kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,00

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1212 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Arien Winkel (1944)
TypeTekening / Aquarel

Mooi werk van de Enkhuizer kunstenaar Arien Winkel.

Arien gebruikt pastel, spuitbus en acryl door elkaar. Dit schitterende kunstwerk is gemaakt op dik 200 grams papier.

De afmeting van dit originele werk is circa 40 x 30 cm en handgesigneerd op voorzijde.

Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:26-06-2016 om 12:07
Eindtijd:10-07-2016 om 20:12
Biedingen (13)
Alexandramm
10 jul. / 20:07
€ 26
Cx0114Q
10 jul. / 20:05
€ 21
Alexandramm
10 jul. / 18:02
€ 19
Cx0114Q
10 jul. / 14:28
€ 17
JediArends
10 jul. / 14:27
€ 15
Cx0114Q
10 jul. / 14:27
€ 14
JediArends
10 jul. / 14:11
€ 12
Rowa
08 jul. / 15:31
€ 10
jooplemckert
08 jul. / 15:31
€ 9
Rowa
08 jul. / 15:30
€ 7
jooplemckert
08 jul. / 15:30
€ 5
Rowa
08 jul. / 14:17
€ 3
11556
28 jun. / 11:50
€ 1