Arien Winkel - Model - Verkocht

Arien Winkel - Model kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 21,00

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1218 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Arien Winkel (1944)
TypeTekening / Aquarel

Mooi werk van de Enkhuizer kunstenaar Arien Winkel.

Arien gebruikt pastel, spuitbus en acryl door elkaar. Arien werkt wel op doek als op papier. Dit schitterende kunstwerk is gemaakt op dik 200 grams papier.

De afmeting van het werk is circa 65 x 50 cm en handgesigneerd op voorzijde

Verzendkosten Nederland bedragen 10 euro voor aangetekende verzending.

Verzendkosten Europa bedragen 22 euro voor aangetekende verzending.

Verzendkosten buiten Europa op aanvraag.

Arien Winkel (1944)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1218 verkochte items
Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:21-04-2014 om 20:15
Eindtijd:05-05-2014 om 20:15
Biedingen (5)
JohnC
04 mei / 23:31
€ 21
Velt
04 mei / 22:08
€ 16
JohnC
23 apr. / 23:38
€ 11
kGk
23 apr. / 23:38
€ 6
kGk
21 apr. / 23:38
€ 1