Arien Winkel: origineel op papier - Verkocht

Arien Winkel: origineel op papier kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

Arien Winkel: origineel op papier kopen? Bied vanaf 1!Arien Winkel: origineel op papier kopen? Bied vanaf 1!Arien Winkel: origineel op papier kopen? Bied vanaf 1!Arien Winkel: origineel op papier kopen? Bied vanaf 1!Arien Winkel: origineel op papier kopen? Bied vanaf 1!Arien Winkel: origineel op papier kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  sale79

35 verkochte items
  • Arien Winkel (1944)
TypeTekening / Aquarel

Origineel werk gemaakt op papier door Arien Winkel.

De afmeting bedraagt maar liefst 65 x 50 cm. Het werk is gedateerd en uiteraard handgesigneerd.

Ariens voorkeuren op papier of doek te zetten zijn orkesten/muzikanten/dames

Actie: Bij aankoop van 2 werken tegelijk van Arien Winkel geen verzendkosten binnen Nederland. Buiten Nederland zal het verzendtarief wat in Nederland geldt in mindering worden gebracht op de verzendkosten.

Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:25-02-2016 om 14:13
Eindtijd:10-03-2016 om 14:13
Biedingen (6)
Kakkah
10 mrt. / 10:18
€ 9
Kouwe252
07 mrt. / 19:02
€ 7
JHS
07 mrt. / 19:01
€ 5
Kouwe252
07 mrt. / 19:01
€ 5
JHS
28 feb. / 19:46
€ 3
bmtsmit
27 feb. / 11:12
€ 1