Arien Winkel - Violisten - Origineel werk op papier - Verkocht

Arien Winkel - Violisten - Origineel werk op papier kopen? Bied vanaf 1!
  • Arien Winkel (1944)
TypeTekening / Aquarel

Mooi werk van de Enkhuizer kunstenaar Arien Winkel.

Arien gebruikt pastel, spuitbus en acryl door elkaar. Dit schitterende kunstwerk is gemaakt op dik 200 grams papier.

De afmeting van dit originele werk is circa 70 x 50 cm en handgesigneerd op voorzijde.

Arien Winkel (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  kunstwinkel
FA. (22 )

1241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:30-10-2016 om 20:10
Eindtijd:13-11-2016 om 20:10
Biedingen (8)
kleurrijkekunstfriesland
13 nov. / 17:37
€ 20
11556
13 nov. / 17:37
€ 18
kleurrijkekunstfriesland
10 nov. / 14:42
€ 13
25895
10 nov. / 14:42
€ 11
kleurrijkekunstfriesland
07 nov. / 17:45
€ 9
25895
07 nov. / 17:45
€ 7
kleurrijkekunstfriesland
31 okt. / 15:44
€ 3
11556
31 okt. / 11:20
€ 1