Aris Roskam : Beelden in kabinetkast – De Cricketbal – gesigneerd – 1981 - Verkocht

Aris Roskam : Beelden in kabinetkast – De Cricketbal – gesigneerd – 1981 kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 45,00

Aris Roskam : Beelden in kabinetkast – De Cricketbal – gesigneerd – 1981 kopen? Bied vanaf 30!Aris Roskam : Beelden in kabinetkast – De Cricketbal – gesigneerd – 1981 kopen? Bied vanaf 30!Aris Roskam : Beelden in kabinetkast – De Cricketbal – gesigneerd – 1981 kopen? Bied vanaf 30!Aris Roskam : Beelden in kabinetkast – De Cricketbal – gesigneerd – 1981 kopen? Bied vanaf 30!Aris Roskam : Beelden in kabinetkast – De Cricketbal – gesigneerd – 1981 kopen? Bied vanaf 30!Aris Roskam : Beelden in kabinetkast – De Cricketbal – gesigneerd – 1981 kopen? Bied vanaf 30!Aris Roskam : Beelden in kabinetkast – De Cricketbal – gesigneerd – 1981 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Aris Roskam (1947)
TypeBeeld / Object

Een vroeg werk uit 1981 van de Nederlandse kunstenaar Aris Roskam (1947).

Een “3D-cartoon inclusief tekstballon”.

De beelden zijn gemaakt van gips en kunststof. Het werk is gesigneerd en gedateerd.

Afmetingen: Kast, 35 x 35 x 19 cm (h x b x d).

Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.

Conditie: Het kastje heeft slijtplekken.

Zie ook de foto’s.

Klaar om neer te zetten, maar kan ook aan de aan de muur opgehangen worden.

De tekst in de tekstballon luidt:

“Nee, nee, jongelui. Deze keer krijgen jullie de bal niet meer terug! Het is de afgelopen twintig minuten viermaal voorgevallen dat deze cricketbal mijn tuinmuur passeerde; waarbij mijn kas getroffen werd en ruiten sneuvelden. Door deze gebroken ruiten staan mijn kampioenscactussen danig op de tocht! Het moet maar eens afgelopen zijn met dat gecricket bij mijn tuin!

Trouwens, het is zeer ongebruikelijk dat jongens in deze tijd dergelijke sport beoefenen. Ga eens iets anders.......”

Informatie over de kunstenaar:

Aris Roskam, geboren in 1947, schilder, beeldhouwer, installatiekunstenaar, beeldend kunstenaar met Humor.

Opleiding: TH Delft, Vliegtuigbouwkunde.

Aris Roskam woont en werkt in Strijen, Nederland.

Onderwerpen en techniek:

-Schilderijen, veelal in olieverf op paneel uitgevoerd.

-Beelden, “De witgoedsector”; de figuren van zijn gips / kunststof. Gegoten en vervolgens betekend en beschilderd.

-De voer- en vaartuigen, waarbij de voer- en vaartuigen veelal een mechaniek hebben dat voortbewegen mogelijk zou moeten maken.

-“De Bewegers. Hierbij wordt serieus over zaken gedacht en er wordt ook iets nieuws bedacht. Hier zijn problemen en soms oplossingen.

Titel: “De Cricketbal.....”.

Kunstenaar: Aris Roskam.

Techniek: Gemengde techniek van gips / kunststof, olieverf en hout.

Jaartal: 1981.

Gesigneerd: Op de zijkant van het kabinet.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze voorkeur.

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

CODE: ZZBS

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:10-10-2017 om 20:03
Eindtijd:16-10-2017 om 20:03
Biedingen (4)
schoffel
14 okt. / 03:17
€ 45
Vandenburg
13 okt. / 22:43
€ 40
schoffel
13 okt. / 22:43
€ 40
Vandenburg
13 okt. / 14:00
€ 30