Arja van den Berg, Teil met rode rozen, Kleurets - Verkocht

Arja van den Berg, Teil met rode rozen, Kleurets kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Arja van den Berg, Teil met rode rozen, Kleurets kopen? Bied vanaf 35!Arja van den Berg, Teil met rode rozen, Kleurets kopen? Bied vanaf 35!Arja van den Berg, Teil met rode rozen, Kleurets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Arja van den Berg (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurets door Arja van den Berg

Voorstelling van een teil met rode rozen

Losbladig, beeldmaat 26x20, bladmaat 53x39

Gesigneerd, gedateerd en genummerd m.o. 'Arja van den Berg 1973 11/65'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:13-03-2017 om 14:03
Eindtijd:19-03-2017 om 16:03
benhoek
19 mrt. / 05:08
€ 35