Arja van den Berg # Hond # 1973, oplage 65 ex., genummerd /gesigneerd - Verkocht

Arja van den Berg # Hond # 1973, oplage 65 ex., genummerd /gesigneerd kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 49,00

Arja van den Berg # Hond # 1973, oplage 65 ex., genummerd /gesigneerd kopen? Bied vanaf 49!Arja van den Berg # Hond # 1973, oplage 65 ex., genummerd /gesigneerd kopen? Bied vanaf 49!Arja van den Berg # Hond # 1973, oplage 65 ex., genummerd /gesigneerd kopen? Bied vanaf 49!Arja van den Berg # Hond # 1973, oplage 65 ex., genummerd /gesigneerd kopen? Bied vanaf 49!Arja van den Berg # Hond # 1973, oplage 65 ex., genummerd /gesigneerd kopen? Bied vanaf 49!Arja van den Berg # Hond # 1973, oplage 65 ex., genummerd /gesigneerd kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  silkart
FA. (8)

148 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Arja van den Berg (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Code: Sky Line is een groot formaat litho die uitgegeven is door de Printshop en gedrukt door Piet Clement/ Amsterdam.

Groter formaat ets door Arja van den Berg . Een vroeg werk waarin haar voorkeur van de alledaagse voorstellingen al in naar voren komt.  Honden en katten zijn favoriete onderwerpen voor Arja en deze prachtige hond is daar geen uitzondering op. De hond kijkt vol aandacht voor zich uit en straalt waardigheid en rust uit. Kleine oplage van slechts 65 ex. en in uitstekende conditie

Afmetingen : ca. 45 x39 cm cm.
titel : Hond ( Labrador?)
techniek: droge naald ets
oplage : 65 ex.
nummer : 44/65
gesigneerd : Arja van den Berg
herkomst: Collectie ABNAMRO bank, inv. nr. AAKS 8454
conditie is Mint -

Dit item is verkocht voor 49,00
Starttijd:24-07-2017 om 17:04
Eindtijd:06-08-2017 om 20:04
lionaird
06 aug. / 15:25
€ 49