FA. (9)

Arman - Inside Story - Handgesigneerde lithografie uit de reeks Doctor's Special - 1977 kopen? Bied vanaf 250!
Arman - Inside Story - Handgesigneerde lithografie uit de reeks Doctor's Special - 1977 kopen? Bied vanaf 250!Arman - Inside Story - Handgesigneerde lithografie uit de reeks Doctor's Special - 1977 kopen? Bied vanaf 250!Arman - Inside Story - Handgesigneerde lithografie uit de reeks Doctor's Special - 1977 kopen? Bied vanaf 250!Arman - Inside Story - Handgesigneerde lithografie uit de reeks Doctor's Special - 1977 kopen? Bied vanaf 250!Arman - Inside Story - Handgesigneerde lithografie uit de reeks Doctor's Special - 1977 kopen? Bied vanaf 250!Arman - Inside Story - Handgesigneerde lithografie uit de reeks Doctor's Special - 1977 kopen? Bied vanaf 250!Arman - Inside Story - Handgesigneerde lithografie uit de reeks Doctor's Special - 1977 kopen? Bied vanaf 250!Arman - Inside Story - Handgesigneerde lithografie uit de reeks Doctor's Special - 1977 kopen? Bied vanaf 250!Arman - Inside Story - Handgesigneerde lithografie uit de reeks Doctor's Special - 1977 kopen? Bied vanaf 250!Arman - Inside Story - Handgesigneerde lithografie uit de reeks Doctor's Special - 1977 kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  kunstlinda
FA. (25)

98 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Arman (1928-2005)
Jaartal1977
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 42 cm (h x b)
Lijst60 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Arman - Inside Story - Handgesigneerde lithografie - 1977

Mooie kleurenlithografie uit de reeks "Doctor's Special" uit 1977, de titel is "Inside Story"
Gedocumenteerd in het overzichtscatalogus van het grafische werk van Arman, zie foto's.
Handgesigneerd in potlood rechtsonder
Handgenummerd in potlood linksonder
exemplaar 75/250
gedrukt op Arches vellum papier
gedrukt door Dumaret en Golay, Geneve, Zwitserland
Mooi ingelijst in zwarte blinkende kader. De lijst heeft enkele kleine krasjes, maar niet storend. Kan zo worden opgehangen aan de muur.
Wordt verzekerd verzonden met track en trace
Authenticiteit volledig gegarandeerd, dit geldt voor alle werken die ik aanbiedt.

Arman (1928-2005)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunstlinda
FA. (25)

98 verkochte items
46.5 cm
60 cm
42 cm
56 cm
Starttijd:03-05-2022 om 17:51
Eindtijd:17-05-2022 om 20:07
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieAalst, België