Arman - zeefdruk: Starry Night ( Hommage a van Gogh) - Verkocht

Arman - zeefdruk: Starry Night ( Hommage a van Gogh)  kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Arman - zeefdruk: Starry Night ( Hommage a van Gogh)  kopen? Bied vanaf 150!Arman - zeefdruk: Starry Night ( Hommage a van Gogh)  kopen? Bied vanaf 150!Arman - zeefdruk: Starry Night ( Hommage a van Gogh)  kopen? Bied vanaf 150!Arman - zeefdruk: Starry Night ( Hommage a van Gogh)  kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5368 verkochte items
Alle items van deze verkoper (361)
  • Arman (1928-2005)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van de Zero kunstenaar Arman. Titel: Starry Night ( Hommage a van Gogh). Nummer: 200/200. Afmetingen blad: H 50 x b66 cm. Afmetingen voorstelling: H37 x b50 cm. Conditie: in goede staat. Herkomst: Galerie Reflex, Amsterdam.  De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

ZZERO

Arman (1928-2005)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5368 verkochte items
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:02-11-2017 om 23:16
Eindtijd:12-12-2017 om 16:00