Armand Heins - Carriage of a lady

Armand Heins - Carriage of a lady kopen? Bied vanaf 45!
Armand Heins - Carriage of a lady kopen? Bied vanaf 45!Armand Heins - Carriage of a lady kopen? Bied vanaf 45!Armand Heins - Carriage of a lady kopen? Bied vanaf 45!Armand Heins - Carriage of a lady kopen? Bied vanaf 45!Armand Heins - Carriage of a lady kopen? Bied vanaf 45!Armand Heins - Carriage of a lady kopen? Bied vanaf 45!Armand Heins - Carriage of a lady kopen? Bied vanaf 45!
  • Armand Heins (1856-1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1886
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen19.1 cm x 30.8 cm (h x b)
Passe-partout35.0 cm x 50.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig gekleurde lithografie van een koets met wapenkleden bedekte paarden. Versiering op de huifkar en paarden geeft zelfs een glinsterend effect (niet op de foto's te zien). Gesigneerd met potlood en met monogram op de steen. Gedrukt bij A.D. Mertens te Brussel.

Een niet storende vochtvlek aan de rand, bovenaan de afbeelding. Zie foto's. Verder is de litho in uitstekende staat.

Armand Heins (1856-1938)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Ca-Art
FA. (1)

Lid sinds 2020
29 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
50.4 cm
35 cm
30.8 cm
19.1 cm
Sluit over 7d 19u 18m 02s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieZeist,  Nederland
Starttijd:25-01-2023 om 16:43
Eindtijd:05-02-2023 om 22:35