FA. (2)

Armand Tavernier - winterlandschap

Armand Tavernier - winterlandschap kopen? Bied vanaf 650!
Armand Tavernier - winterlandschap kopen? Bied vanaf 650!Armand Tavernier - winterlandschap kopen? Bied vanaf 650!Armand Tavernier - winterlandschap kopen? Bied vanaf 650!Armand Tavernier - winterlandschap kopen? Bied vanaf 650!Armand Tavernier - winterlandschap kopen? Bied vanaf 650!

Geplaatst door  krak1231

1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Armand Tavernier (1899-1991)
Jaartal1961
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
Lijst36 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverfschilderij van de Belgische kunstenaar Armand Tavernier (1899-1991 ). Het stelt voor een typisch winterlandschap en zijn werken zijn bekend bij de betere veilinghuizen. Het werk is gesigneerd en 100 % authentiek. Het kan opgehaald worden of wordt verzekerd verzonden.

Armand Tavernier (1899-1991)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  krak1231

1 verkochte items
42 cm
36 cm
30 cm
24 cm
Starttijd:21-06-2022 om 22:30
Eindtijd:03-07-2022 om 22:27
Openingsbod€ 650
Objectlocatiebooischot, België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie