ARMANDO - Das Büch - Prachtige Giclee. Handgesigneerd. 2015.Slechts 25 exempl.

ARMANDO - Das Büch - Prachtige Giclee. Handgesigneerd. 2015.Slechts 25 exempl. kopen? Bied vanaf 149!
ARMANDO - Das Büch - Prachtige Giclee. Handgesigneerd. 2015.Slechts 25 exempl. kopen? Bied vanaf 149!ARMANDO - Das Büch - Prachtige Giclee. Handgesigneerd. 2015.Slechts 25 exempl. kopen? Bied vanaf 149!

Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer warme en  kleurrijke giclee van deze in 1929 in Amsterdam geboren kunstenaar.

Titel: -Das Büch-.

Jaar: 2015.

Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.

Materiaal: Glicee op handgeschept  katoenpapier.

Afmetingen blad: 54,5 cm. bij 61 cm.

Afmetingen beeld: 41 cm. bij 50 cm.

 Oplage: Slechts 25 exemplaren Wereldwijd. Dit is nr. 18 / 25

Ingelijst: nee.

Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst.

Verzending: Aangetekend, met Track&Trace door Post.nl  € 12,50 binnen Nederland. Naar België: € 20,-

Starttijd:30-03-2018 om 20:42
Eindtijd:06-04-2018 om 20:42
Openingsbod€ 149
ObjectlocatieVoorschoten, Nederland