Armando de Stefano - Avarizia

Armando de Stefano - Avarizia kopen? Bied vanaf 50!
Armando de Stefano - Avarizia kopen? Bied vanaf 50!Armando de Stefano - Avarizia kopen? Bied vanaf 50!
  • Armando de Stefano (1926-2021)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1978
TechniekVaria
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 4 kleuren

Afm: 21×28 cm
Jaar: 1978
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Armando de Stefano (1926-2021)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
159 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
21 cm
28 cm
Starttijd:17-09-2022 om 12:56
Eindtijd:24-09-2022 om 20:18
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa