Armando 'Der Baum' - giclée, oplage 50, handgesigneerd en genummerd, 2013

Armando 'Der Baum' - giclée, oplage 50, handgesigneerd en genummerd, 2013 kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Andere items

Armando 'Der Baum' - giclée, oplage 50, handgesigneerd en genummerd, 2013 kopen? Bied vanaf 150!Armando 'Der Baum' - giclée, oplage 50, handgesigneerd en genummerd, 2013 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  edgart

43 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Armando (1929)
"Der Baum"

Kunstenaar: Armando
Titel: "Der Baum"
Jaar: 2013
Techniek: Giclée op handgeschept katoenpapier
Oplage: 9 / 50
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd
Afmetingen beeld: 47 x 55 cm
Afmetingen blad: 54 x 61 cm
Conditie: in uitstekende staat (nooit ingelijst)

Verzendkosten
€10 - Nederland
€15 - België, Duitsland
€18 - Ander EU landen

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:28-03-2014 om 22:13
Eindtijd:02-04-2014 om 23:13

Biedingen (1):

PietZwering
2 apr. / 21:49
€ 150