Armando - "DER DURCHGANG " - Handgesigneerd - kleurengiclée

Armando - "DER DURCHGANG " - Handgesigneerd - kleurengiclée kopen? Bied vanaf 149!
Armando - "DER DURCHGANG " - Handgesigneerd - kleurengiclée kopen? Bied vanaf 149!Armando - "DER DURCHGANG " - Handgesigneerd - kleurengiclée kopen? Bied vanaf 149!Armando - "DER DURCHGANG " - Handgesigneerd - kleurengiclée kopen? Bied vanaf 149!Armando - "DER DURCHGANG " - Handgesigneerd - kleurengiclée kopen? Bied vanaf 149!Armando - "DER DURCHGANG " - Handgesigneerd - kleurengiclée kopen? Bied vanaf 149!Armando - "DER DURCHGANG " - Handgesigneerd - kleurengiclée kopen? Bied vanaf 149!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25 + e.a.
Armando Der Durchgang handgesigneerde kleurengiclée op zwaar papier oplage 25 + e.a. ( ( dit is een e.a. exemplar ) afmetingen papier 53,5 x 60,0 cm ( h x b ) afmetingen beeld 41 x 49,5 cm ( h x b ) Droogstempel uitgever ( f-edition ) in nieuwstaat zonder lijst

Starttijd:14-08-2022 om 12:45
Eindtijd:19-08-2022 om 19:07
Openingsbod € 149
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland