Armando - giclee: Compositie in rood - 2015

Armando - giclee: Compositie in rood - 2015 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: Compositie in rood - 2015 kopen? Bied vanaf 159!Armando - giclee: Compositie in rood - 2015 kopen? Bied vanaf 159!Armando - giclee: Compositie in rood - 2015 kopen? Bied vanaf 159!Armando - giclee: Compositie in rood - 2015 kopen? Bied vanaf 159!

Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (9)

118 verkochte items
Alle items van deze verkoper (65)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekGiclée
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Armando

Techniek: giclee
Titel: compositie in rood
Nummer: 10/25
Jaar: 2015
Afmetingen: H52 x b61cm (voorstelling: H38,5 x b50cm)
Gesigneerd: met de hand, rechts onderaan
Opmerking: het werk is nooit ingelijst geweest.

Heel klein vouwtje in rechter onderhoek. Bij inlijsting valt deze volledig onder het pass-partout.

Starttijd:11-02-2022 om 21:20
Eindtijd:18-02-2022 om 19:25
Openingsbod€ 159
Objectlocatie's-Gravenzande, Nederland