Armando - giclee: de krijger - 2015

Armando - giclee: de krijger - 2015 kopen? Bied vanaf 135!
Armando - giclee: de krijger - 2015 kopen? Bied vanaf 135!Armando - giclee: de krijger - 2015 kopen? Bied vanaf 135!Armando - giclee: de krijger - 2015 kopen? Bied vanaf 135!Armando - giclee: de krijger - 2015 kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (9)

118 verkochte items
Alle items van deze verkoper (65)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage22/25

Kunstenaar: Armando

Techniek: giclee
Titel: de krijger
Nummer: 22/25
Jaar: 2015
Afmetingen: H61 x b43cm (voorstelling: H48 x b32cm)
Gesigneerd: met de hand, rechts onderaan
Opmerking: het werk is nooit ingelijst geweest.

Starttijd:11-02-2022 om 21:19
Eindtijd:18-02-2022 om 19:39
Openingsbod€ 135
Objectlocatie's-Gravenzande, Nederland