Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!!

Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Zeer bijzondere zwart/wit giclee van Armando.

Afmeting blad   61 x 49 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  oplage 30 ex.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

het nummer kan afwijken van de foto.

Sluit over 10d 4u 27m 15s
Openingsbod€ 159
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:24-09-2022 om 08:38
Eindtijd:06-10-2022 om 22:30