Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd.

Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2003 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageArchiv
Prachtige zwart/wit Giclee van Armando.

Afmeting blad  61 x 49 cm in  nieuwstaat.

Deze giclee is Handgesigneerd en komt uit het archief van Armando,genummerd 1/1

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Sluit over 9d 8u 2m 46s
Openingsbod€ 159
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:10-08-2022 om 09:02
Eindtijd:19-08-2022 om 22:16