Armando - giclee: Der Krieger

Armando - giclee: Der Krieger kopen? Bied vanaf 139!
Armando - giclee: Der Krieger kopen? Bied vanaf 139!Armando - giclee: Der Krieger kopen? Bied vanaf 139!Armando - giclee: Der Krieger kopen? Bied vanaf 139!Armando - giclee: Der Krieger kopen? Bied vanaf 139!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage23/25
Giclee van Armando uit 2015. Titel: Der Krieger. Nummer: 23/25 ( Het nummer kan afwijken i.v.m. het in bezit hebben gehad van meerdere exemplaren). Afmetingen blad: H61 x b43cm. Afmetingen voorstelling: H48 x b32cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden. Verzenden: we verzenden op dinsdag -

Starttijd:08-11-2022 om 09:19
Eindtijd:13-11-2022 om 19:58
Openingsbod € 139
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland