FA. (1)

ARMANDO. Heel vrolijke Glicee -Gestalt- 2016.Oplage slechts 30 stuks. Gesigneerd

ARMANDO. Heel vrolijke Glicee -Gestalt- 2016.Oplage slechts 30 stuks. Gesigneerd kopen? Bied vanaf 139!
ARMANDO. Heel vrolijke Glicee -Gestalt- 2016.Oplage slechts 30 stuks. Gesigneerd kopen? Bied vanaf 139!ARMANDO. Heel vrolijke Glicee -Gestalt- 2016.Oplage slechts 30 stuks. Gesigneerd kopen? Bied vanaf 139!

Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Armando.

Geweldig leuk werk. Het is helemaal een ‘Armando’, maar dan wel een met een onverwacht vrolijke uitstraling. Ik ben deze nog niet eerder tegen gekomen.

Zeer kleurrijke en krachtige glicee van deze in 1929 in Amsterdam geboren kunstenaar.

Titel: Gestalt.

Jaar: 2016.

Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.

Materiaal: Glicee op handgeschept  katoenpapier.

Afmetingen blad: 60 cm. bij 52 cm.

Afmetingen beeld: 48 cm. bij 42 cm.

Oplage: Slechts 30 stuks!!  Dit is 3 / 30.

Ingelijst: nee.

Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst.

Starttijd:28-11-2017 om 19:14
Eindtijd:08-12-2017 om 20:14
Openingsbod€ 139
ObjectlocatieVoorschoten, Nederland