Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd---SLECHTS 25 EX!!!

Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd---SLECHTS 25 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen59 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Prachtige grote kleurengiclee van Armando.

Afmeting blad  61 x 59 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  oplage 25ex.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

het nummer kan afwijken van de foto.

Sluit over 2d 0u 30m 11s
Openingsbod€ 159
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:21-09-2022 om 07:08
Eindtijd:02-10-2022 om 22:50