Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd SLECHTS 25 EX!! - Verkocht

Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd SLECHTS 25 EX!! kopen? Bied vanaf 159!

Verkoopprijs: € 159,00

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1046 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Armando (1929-2018)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Bijzonder fraaie kleurengiclee van ARMANDO.
Afmeting blad  54 x 61 cm  in nieuwstaat.
Handgesigneerd en genummerd  oplage 25ex.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
het nummer kan afwijken van de foto.

Dit item is verkocht voor 159,00
Starttijd:01-01-2019 om 20:32
Eindtijd:04-01-2019 om 19:17
ArjanH
04 jan. / 14:55
€ 159