Armando - Kleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd.

Armando - Kleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1078 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Zeer bijzondere kleurengiclee van ARMANDO.

Afmeting blad  61 x 50 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  oplage 30ex.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

het nummer kan afwijken van de foto.
Dit item valt onder de margeregeling

Starttijd:25-07-2022 om 06:42
Eindtijd:05-08-2022 om 22:37
Openingsbod€ 159
ObjectlocatieSNEEK, Nederland