Armando - Kleurengiclee DIE BLUME ROT Handgesigneerd.

Armando - Kleurengiclee DIE BLUME ROT Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!

Verkoopprijs: € 182,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1823 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
  • Armando (1929-2018)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Zeer bijzondere en grote kleurengiclee van ARMANDO.

Afmeting blad  61 x 59 cm in nieuwstaat.

handgesigneerd  EA  exemplaar

wordt geleverd met echtheidscertificaat.

het nummer kan afwijken van de foto.

Dit item is verkocht voor 182,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-11-2020 om 08:21
Eindtijd:27-11-2020 om 21:48

Biedingen (1):

Dompie
26 nov. / 11:43
€ 159