Armando - Kleurengiclée GESTALT V Handgesigneerd --- SLECHTS 25 EX!!!

Armando - Kleurengiclée GESTALT V Handgesigneerd --- SLECHTS 25 EX!!! kopen? Bied vanaf 169!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Zeer bijzondere kleurengiclée van Armando.

Afmeting blad 61 x 53,5 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd oplage 25 ex.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Het nummer kan afwijken van de foto.

Sluit binnenkort 9u 39m 13s
Openingsbod€ 169
Veilingkosten : 15%
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
Starttijd25-3-2023 om 19:38
Eindtijd31-3-2023 om 20:35