Armando - Kleurengiclee LANDSCHAP Handgesign. SLECHTS 30 EX!!! - Verkocht

Armando - Kleurengiclee LANDSCHAP Handgesign. SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Armando (1929-2018)
Jaartal2018
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Bijzonder fraaie kleurengiclee van ARMANDO uit 2018.

afmeting blad  50 x 61 cm  in nieuwstaat.

handgesigneerd en genummerd  oplage 30ex.

wordt geleverd met echtheidscertificaat.

het nummer kan afwijken van de foto.

Dit item is verkocht voor 143,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-03-2020 om 08:29
Eindtijd:08-05-2020 om 19:31
Jobje
08 mei / 19:30
€ 125