Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND---Handgesigneerd B.A.T. exemplaar.

Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND---Handgesigneerd B.A.T. exemplaar. kopen? Bied vanaf 189!
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND---Handgesigneerd B.A.T. exemplaar. kopen? Bied vanaf 189!Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND---Handgesigneerd B.A.T. exemplaar. kopen? Bied vanaf 189!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1078 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageB.A.T.
Prachtige en zeer exclusieve giclee van ARMANDO.

Afmeting blad 61 x 37 cm in nieuwstaat.
Handgesigneerd B.A.T. exemplaar.
B.A.T. staat voor Bon a Tirer. dit betekend dat dit de definitieve afbeelding van de giclee is, die als voorbeeld dient voor alle afdrukken. Van deze giclee bestaat dus maar een exemplaar met deze vermelding.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Dit item valt onder de margeregeling

Starttijd:25-07-2022 om 06:41
Eindtijd:05-08-2022 om 22:30
Openingsbod€ 189
ObjectlocatieSNEEK, Nederland