Armando.-LANDSCHAFT-Glicee op katoenpapier.2016.Gesigneerd Slechts 30 exemplaren

Armando.-LANDSCHAFT-Glicee op katoenpapier.2016.Gesigneerd Slechts 30 exemplaren kopen? Bied vanaf 175!
Armando.-LANDSCHAFT-Glicee op katoenpapier.2016.Gesigneerd Slechts 30 exemplaren kopen? Bied vanaf 175!Armando.-LANDSCHAFT-Glicee op katoenpapier.2016.Gesigneerd Slechts 30 exemplaren kopen? Bied vanaf 175!Armando.-LANDSCHAFT-Glicee op katoenpapier.2016.Gesigneerd Slechts 30 exemplaren kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

ARMANDO.

Hele mooie glicee van een schilderij met in door Armando niet veel gebruikte kleuren. Ik vind het een topstuk.

Dit werk is wordt zeer zelden aangeboden.

Zeer fraaie glicee op handgemaakt katoenpapier.

Afmetingen blad: 54 x 60 cm.

Afmetingen beeld: 41 x 50 cm.

Titel: Landschaft.

Jaar: 2016.

Oplage: Slechts 30 stuks wereldwijd. Dit is nummer 30.

Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.

Conditie: Als nieuw. Niet eerder ingelijst geweest.

Starttijd:16-10-2017 om 21:22
Eindtijd:27-10-2017 om 21:22
Openingsbod€ 175
Objectlocatievoorschoten, Nederland