Armando, litho: het haastige, het donkere, 1984, handgesigneerd en genummerd - Verkocht

Armando, litho: het haastige, het donkere, 1984, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 390!

Verkoopprijs: € 390,00

Armando, litho: het haastige, het donkere, 1984, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 390!Armando, litho: het haastige, het donkere, 1984, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 390!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (317)
  • Armando (1929-2018)
TypeBeeld / Object

Kunstenaar: Armando

Techniek: Litho

Opmerking: Bij elke litho zit een tekstbladzijde in hetzelfde formaat als de litho

Titel: Het haastige, het donkere

Opmerking: Deze litho komt uit de map: Het plechtige, het donkere ( Das feierliche, das Dunkle). Ik heb de volledige map in mijn bezit. Bij eventuele interesse kunt u deze ook kopen. Stuur dan een mail.

Jaar: 1984

Nummer: 67/125

Afmetingen: 50 x 32,5 cm

Ingelijst: Nee

Gesigneerd: Handgesigneerd en gedateerd (84)

Conditie:
In perfecte staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden  met PostNL .De kosten voor een aangetekende en verzekerde (geen glasschade of breuk) bedragen 15 euro voor Nederland en 25 euro voor België. Afhalen kan in Naaldwijk op afspraak zonder extra kosten.

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 390,00
Starttijd:30-09-2013 om 13:39
Eindtijd:13-10-2013 om 13:39
lucvanbeers
04 okt. / 22:09
€ 390