Armando - litho: Het Plechtige, Het Donkere + tekstblad

Armando - litho: Het Plechtige, Het Donkere  + tekstblad kopen? Bied vanaf 249!
Armando - litho: Het Plechtige, Het Donkere  + tekstblad kopen? Bied vanaf 249!Armando - litho: Het Plechtige, Het Donkere  + tekstblad kopen? Bied vanaf 249!Armando - litho: Het Plechtige, Het Donkere  + tekstblad kopen? Bied vanaf 249!Armando - litho: Het Plechtige, Het Donkere  + tekstblad kopen? Bied vanaf 249!Armando - litho: Het Plechtige, Het Donkere  + tekstblad kopen? Bied vanaf 249!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (204)
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Armando - litho: Het Plechtige, Het Donkere 1 + tekstblad; nummer: 67/125; jaar: 1984; afm. blad: h50 x b32,5 cm; rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

In zijn atelier, gevestigd in een oude kazerne in Potsdam, net buiten Berlijn, werkt de inmiddels 87-jarige kunstenaar nog iedere dag aan zijn doeken en aan zijn sculpturen. Met de bezetenheid en de bevlogenheid van een kunstenaar die leeft voor zijn kunst.

ZZZW

Starttijd:30-12-2017 om 01:33
Eindtijd:07-01-2018 om 20:33
Openingsbod€ 249
ObjectlocatieHoek van Holland, Nederland