Armando - Litho

Armando - Litho kopen? Bied vanaf 185!
Armando - Litho kopen? Bied vanaf 185!Armando - Litho kopen? Bied vanaf 185!Armando - Litho kopen? Bied vanaf 185!Armando - Litho kopen? Bied vanaf 185!

Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage143/150

Litho van Armando, gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood.

Verzending tussen twee platen, aangetekend 10,20.

Armando (1929-2018)

Alle items van deze kunstenaar(30)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
30 cm
21 cm
Starttijd:18-12-2021 om 10:39
Eindtijd:30-12-2021 om 19:03
Openingsbod€ 185
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa