Armando - Litho

Armando - Litho kopen? Bied vanaf 195!
Armando - Litho kopen? Bied vanaf 195!Armando - Litho kopen? Bied vanaf 195!Armando - Litho kopen? Bied vanaf 195!Armando - Litho kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

1024 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Armando (1929-2018)
Jaartal1995
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage143/150

Litho van Armando, gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood.

Verzending tussen twee platen, aangetekend 10,20.

Starttijd:22-07-2021 om 12:51
Eindtijd:30-07-2021 om 20:30
Openingsbod€ 195
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa