Armando - litho -2003 - oplage 60 ex.

Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 125!
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 125!Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 125!Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 125!Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 125!Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Een fraaie litho van  Armando . Rechtsonder is het werk gemonografeerd in potlood  genummerd links onder.
Papiermaat 33 x 23.5 cm. De litho is als nieuw en is nooit ingelijst geweest.

Sluit over 3d 5u 34m 58s
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:03-08-2022 om 11:04
Eindtijd:13-08-2022 om 19:38