Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998

Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998 kopen? Bied vanaf 195!
Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998 kopen? Bied vanaf 195!Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998 kopen? Bied vanaf 195!Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998 kopen? Bied vanaf 195!Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998 kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/25
Litho van Armando uit 1998, trap. Nummer: 8/25. Uit de map: de naam in een kamer. Afmetingen blad: H40 x b36cm. Afmetingen voorstelling: H19 x b36cm.
Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag

Armando, geboren als Herman Dirk van Dodeweerd (Amsterdam, 18 september 1929 – Potsdam, 1 juli 2018),[1] was een Nederlandse kunstschilder, beeldhouwer, dichter, schrijver, violist, acteur, journalist, film-, televisie- en theatermaker. Armando was zijn officiële naam; zijn geboortenaam, het pseudoniem zoals hij het noemde, bestond voor hem niet meer. Zelf zag hij zijn werk als 'Gesamtkunstwerk', waarvoor zijn ervaringen uit de Tweede Wereldoorlog in de omgeving van Kamp Amersfoort de basis vormden.

In nieuwstaat

Starttijd:16-03-2022 om 15:34
Eindtijd:23-03-2022 om 20:36
Openingsbod€ 195
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland