Armando - Rode compositie - Verkocht

Armando - Rode compositie kopen? Bied vanaf 100!
Armando - Rode compositie kopen? Bied vanaf 100!Armando - Rode compositie kopen? Bied vanaf 100!Armando - Rode compositie kopen? Bied vanaf 100!Armando - Rode compositie kopen? Bied vanaf 100!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/25
Het is mogelijk het werk vooraf te bezichtigen en te beoordelen @dabra_art.

Uiteraard door de kunstenaar met de hand gesigneerd en voorzien van certificaat van echtheid.

Links onder (zie foto’s) vouw in het blad, valt weg bij inlijsten. Verder is goede staat.

Dit item is verkocht voor 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-10-2022 om 19:25
Eindtijd:10-10-2022 om 22:12
Minimalist121
02 okt. / 00:46
€ 100